Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1921 yılında deri ile modayı birleştirmek amacıyla kurulan Iceberg Leather, derinin asaletini günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir yaşam stili ve zarafet anlayışının da ilk temsilcisi oldu.

Türkiye’de deri ile modayı bütünleştiren ilk marka olan Iceberg leather, 69 yıldır sektöründe ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği ilkler ile sektörünün lokomotifi olan ıceberg leather, 1982 yılında ABD Los Angeles/Beverly Hills’de mağaza açarak, yurt dışında mağaza açan ve bunu kendi markası ile yapan ilk deri firması olma özelliğini taşıyor. Sektöründe kendi markası ile iletişim ve reklam çalışmaları yapan ve bu çalışmalarında Linda Evangelista , Mila Jovovich gibi dünyaca ünlü birçok modeli kullanan ıceberg leather, yurtdışında moda çekimleri gerçekleştiren ilk Türk deri markası olma sıfatını da taşıyor.

Felsefesi koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu olan ıceberg leather, değişen tüketici beklentileri ve değişen yaşam stillerine paralel tasarladığı ürün ve koleksiyonlarıyla müşterilerine kendilerini özgürce ifade etme fırsatı sunuyor.

Koleksiyonlarını sürekli yenileyen ıceberg leather, her ürününde ayrı ayrı derinin asaleti ve şıklığını yansıtıyor.Kurulduğu günden beri sektörüne, müşterilerine ve topluma değer yaratmayı ilke edinmiş bir marka olan ıceberg leather, yaptığı inovatif kampanyalar ve sosyal sorumluluk projeleri ile kurumsal bir vatandaş olarak üzerine düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getirmeyi amaçlıyor.

Türkiye’ye genelinde 105 mağazası olan ıceberg leather, gençlerin gönlünü ise sokak modasını yansıttığı Mood By ıceberg leather ile fethediyor.

– İnovatif yaklaşımı ile teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak ürün ve hizmetlerini sürekli yeniler,

– Toplumun ve müşterisinin ihtiyaç ve beklentilerini önceden tespit ederek, yaratıcı çözümler sunar,

– Toplumsal sosyal sorumluluklarının bilinci ile hareket eder ve toplumun ihtiyaçlarına karşı duyarlıdır,

– Ürün ve hizmet felsefesinin temelinde “mutlak müşteri memnuniyeti” vardır,

– Başta çalışanları, tedarikçileri ve hissedarları olmak üzere tüm sosyal paydaşlarına karşı sorumluluk sahibidir.

Deri ile modayı kusursuz bir uyumla birleştirerek, yaşamın içine dahil etmek ve sunduğu ürün ve hizmet yaklaşımları ile müşterisine keyifli ve şık bir deneyim yaşatmaktır.

Tüketicinin değişen ihtiyaçlarına yönelik inovatif ve yenilikçi çözümler sunarak, deri modasının ceket, ayakkabı ve çantada Türkiye’de ve dünyada öncü markası olmak.