Iade, Değişim ve İptal

IADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI (Online Mağaza için)

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde iade otuz (30) günlük süre içinde değişim yapabilirsiniz.
– Faturasız,ambalajsız, kutusuz ve kullanılmış ürünlerde iade/değişim kabul edilememektedir.
– Iceberg Deri mağazalarından alınan ürünler Site aracılığı ile değiştirilemez ve iade edilemez.
– İkincisi % 50 indirimli veya 3 al 2 öde gibi kampanya ürünlerinde kampanya iptal edilerek kısmi iade yapılmaktadır.
– İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce iletişim numaramızı arayarak (+90555034465) yada [email protected] mail adresimize talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Talebiniz onaylandığı takdirde faturanın arkasındaki bilgileri doldurarak bize gönderebilirsiniz.
– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte size gönderilen faturayı ve irsaliyeyi tüm nüshalarıyla göndermeniz gerekmektedir.
– İade etmek istediğiniz ürünler için (cayma hakkı şartları dışında) kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Eğer ürün kusurlu ise iade ücreti, UPS kargo hizmetleri kullanılmak kaydıyla, ICEBEG LEATHER’a aittir.

-İade ve değişimlerde faturanıza yansıyan kargo bedeli var ise ,bu tutar hariç miktar üzerinden işlem yapılmaktadır.Kargo bedeli iade edilmemektedir.

– ICEBERG LEATHER Online Mağazadan kredi kartı veya havale ile yapılmış alışverişlerin mağazalardan iadesi kabul ettiğiniz takdirde ürün tutarı karşılığında 6 ay süreli İCEBERG LEATHER alışveriş çeki düzenlenmektedir. İade ve iptal istekleriniz için ise ürünü göndermeden önce iletişim numaramızı arayarak (+90555034465) yada [email protected] mail adresimize talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.
– ICEBERG LEATHER Online Mağazadan satın aldığınız ürünlerin değişimini mağazalardan farklı renk ve bedenini talep ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
Başka bir ürün talep etmeniz durumunda ürün tutarı kadar çek düzenlenip yeni ürünün tutarından düşülerek veya farkının sizin tarafınızdan ödenerek işlem yapılmaktadır.

İADE İŞLEMLERİ

İadesini yaptığınız ürünler bize ulaştığında; kargo görevlisinin yanında ürünün hasar görüp görmediği ve iade kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edilir. İade şartlarına aykırı bir durum tespit edilirse tutanak tutturularak iade kabul edilmez. İade şartlarına uygun durum söz konusu ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre icebergleather.com’ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.Banka veya diğer kurumlardan kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

SİPARİŞ İPTALİ

Sipariş iptali için ürün kargoya teslim edilmeden, +90555034465 numaralı telefondan yada [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 14 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.

İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI (Mağaza)

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde iade otuz (30) günlük süre içinde değişim yapabilirsiniz.
– Faturasız ve kullanılmış ürünlerde iade/değişim kabul edilememektedir.

– İkincisi % 50 indirimli veya 3 al 2 öde gibi kampanya ürünlerinde kısmi iade yapılmamaktadır.

– Mağazalarımızda Cumartesi, Pazar günleri ; değiştirme ,iade yapılmamakta ve tamir alınmamaktadır.

– ICEBERG LEATHER Mağazadan satın aldığınız ürünlerin değişimini farklı renk ve bedenini talep ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Başka bir ürün talep etmeniz doğrultusunda ürün tutarı kadar çek düzenlenip yeni ürünün tutarından düşülerek veya farkının sizin tarafınızdan ödenerek işlem yapılmaktadır