Kargo ve Teslimat

www.icebergleather.com den iş günlerinde saat 15:00’e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir.Cumartesi,Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilir.

Ürün detay sayfasında teslimat için belirttiğimiz zaman, kargo firmasının teslimatı gerçekleştirebileceği zamana göre %100 oranında toleranslıdır.Yılbaşı,bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeni ile belirtilen süre bir miktar aşabilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan kargo firması sorumludur.Bu sebeple,siparişiniz size ulaştığında,kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz.Üründe herhangi bir hasar olması durumunda,kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede [email protected] adresine e-posta veya 0 532 247 7173 numarasından telefon ile bize bilgi veriniz.

Teslimat Yöntemi

Siparişlerinizin teslimatı UPS kargo güvencesiyle,en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo BEDAVA‘dır. Türkiye’nin her yerine kargo ücreti KDV dahil 5 TL’dır.